Rekuperatory Pro-vent Lublin

Oferta
Rekuperatory Pro-vent

Pro-Vent to polski producent rekuperatorów i gruntowych wymienników ciepła, działa na rynku od 2001 roku. W ofercie posiadają rekuperatory o wydajności od 300 do 6000 m3/h co jest bardzo dużym zakresem ofertowym. Dostępne są centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła w wykonaniu stojącym lub podwieszanym, z wymiennikiem krzyżowym lub przeciwprądowym. Wszystkie wyróżniają się znakomitymi parametrami pracy i bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

centrale pro-vent

Dużym atutem jest szeroki asortyment dodatkowego wyposażenia rekuperatorów jak chłodnice, nagrzewnice przepustnice oraz GWC powietrzny. Jako jeden z nielicznych producentów produkuje automatykę we własnym zakresie. Jest to solidna firma w której szybko można załatwić każdą sprawę. Od 2019 posiadają w ofercie bardzo skuteczne i zaawansowane filtry anty smogowe. Głównymi produktami są centrale wentylacyjne Mistral wyposażone w przeciwprądowy wymiennik krzyżowy, rekuperatory te mogą też być w wersji podwieszonej nazwanej „SLIM”.

Sterowniki do central wentylacyjnych

Pro vent zapewnia bardzo dobre i funkcjonalne sterowniki do swoich central. Nowoczesny o świetnym wyglądzie sterownik RC7 zrobi wrażenie na każdym gościu. sterowniki pro-vent  

Inteligentny dom

Oferta poszerzona jest również o możliwość sterowania przez Internet poprzez aplikację lub system inteligentnego domu „fibaro” w którym jest dedykowana aplikacja napisana przez Pro-vent.  

Autoryzowany instalator

Nasz firma przeszła zaawansowane szkolenie w siedzibie producenta i uzyskała certyfikat autoryzowanego instalatora. Jeśli planują Państwo oprzeć swój system rekuperacji o ich produkty to warto wybrać naszą firmę aby mieć pewność prawidłowego montażu i serwisu central wentylacyjnych Pro-vent.