EkoSan Instal

ekosan lublin

Firma Ekosan Instal działa od roku 2014, jesteśmy obecni głównie w Lublinie i jego okolicach jak Łęczna, Lubartów Świdnik. Nasz obszar działalności to szeroko pojęte instalacje i sieci sanitarne. Jesteśmy jedną z nielicznych firm instalacyjnych, która kompleksowo obsługuję budowę, wykonujemy instalacje wewnętrzne oraz zewnętrzne, dzięki czemu potencjalny inwestor nie musi szukać wykonawców dla poszczególnych etapów. Na wyposażeniu posiadamy własną koparkę i mamy duże doświadczenie w pracach ziemnych. Realizacja budowy z nami jest łatwiejsza, szybsza i sprawia mniej kłopotu, ponieważ wykonujemy cały zakres branży sanitarnej, dzięki czemu wszystkie poszczególne elementy do siebie pasują. Jeden wykonawca ponosi odpowiedzialność za całość, co pomaga osiągnąć wyższy poziom jakości i mniej awaryjny system, w przypadku awarii dużo łatwiej znaleźć przyczynę.

Zajmujemy się głównie wykonywaniem instalacji sanitarnych w domach jednorodzinnych wyposażonych w system grzewczy oparty o powietrzne pompy ciepła, nie zajmujemy się instalacjami gazowymi oraz na paliwo stałe. Jesteśmy świetnie obeznani w nowoczesnych technologiach łącznie ze sterowaniem i serwisowaniem przez internet. Obecnie większość producentów udostępnia narzędzia do obsługi zdalnej urządzeń jak pompy ciepła, rekuperatory. Z nami zbudujesz bardzo wygodny system.

Posiadamy wiele szkoleń różnych producentów oraz niezbędna uprawnienia F-gaz, które są niezbędna do montażu pomp ciepła typu SPLIT. Nasze uprawnienia mamy wydane przez Urząd Dorozu Technicznego w Lublinie i jesteśmy przez nich kontrolowani. Nasze instalacje wykonujemy zgodnie z przepisami, sztuką budowlaną oraz z uwzględnieniem ochrony środowiska. Skupiając się na obszarze ochrony środowiska oraz nowoczesnych technologii nasze systemy grzewcze opieramy o pompy ciepła z nowoczesnymi czynnikami chłodniczymi jak R32, oraz propan. Kończąc każdą budowę, dostarczamy komplet dokumentów do odbioru budynku przez starostwa w danym powiecie.

frukko lublin
kingspan lublin
provent lublin
wanas lublin
wanas rekuperatory lublin
LG lublin
Fgaz Lublin instalator