Pompy ciepła Ariston

Ariston Lublin

  Ariston to Włoski producent, który jest obecny na całym świecie. Jest rozpoznawalną marką w wielu krajach i ma znaczący udział w polskim rynku kotłów i pomp ciepła. Szeroko rozbudowany serwis z doskonałą dostępnością części zamiennych oraz centralnym wsparciem klienta, dostępnością online do serwisu danego urządzenia powoduje, że Ariston jest mocno ugruntowaną marką w naszym kraju i godną zaufania. Od roku 2022 produkują oni swoje urządzenia w oparciu o czynnik R32, który jest nowoczesny i zgodny z obecnymi przepisami.

  Główne modele to wersja SPLIT, czyli składa się ona z dwóch części, jednostki zewnętrznej i wewnętrznej połączonej przewodami miedzianymi, w których krąży czynnik chłodniczy/grzewczy. Są one w klasie energetycznej A+++. Sprężarka inwerterowa o regulowanej mocy sprawia, że jest ona wydajna o wysokim współczynniku sprawności. Pompy mają możliwość obsługi online przez dedykowany system. Użytkownik może na odległość kontrolować jej prace oraz umożliwia również dostęp serwisantowi, który na odległość może ją diagnozować.

      Produkty Ariston są bardzo dobrej jakości i pracują na całym świecie od wielu lat, montowane są w różnych warunkach klimatycznych i się sprawdzają. Polecane są dla osób, które cenią sobie jakość i wygodę a drugorzędne znaczenie ma sam wygląd urządzenia. Ich cena jest atrakcyjna więc tam gdzie liczą się koszty budowy powinna być ona brana pod uwagę jako główne źródło ciepła.

  • montaż pomp ciepła Ariston Lublin
  • Aplikacja ariston pompy ciepła
  • Ariston aplikacja pompy ciepła