Powietrzne pompy ciepła Defro

defro_przykład

Pompa ciepła Defro to unikat na rynku. Zdecydowanie produkt z najwyższej półki jakościowej. Pompy te są typu MONOBLOK, czyli całość jest umieszczona na zewnątrz, z budynkiem połączone są przewodami, w których krąży już ciepły czynnik grzejny. W samym urządzeniu jako czynnik chłodniczo/grzejny wykorzystany jest propan, który ma doskonałe właściwości termodynamiczne i jest bardzo skuteczny i wydajny. Zastosowanie w urządzeniu propanu wymaga, aby całość systemu była umieszczona na zewnątrz ze względu na wybuchowość, rozszczelnienie propanu na zewnątrz nie stanowi żadnego zagrożenia. Odmienne jest również zastosowanie sprężarki, która nie ma modulacji mocy, jest ona wydajniejsza, ale musi pracować ze stałą wydajnością co nie zawsze jest wymagane w budynku, dlatego niezbędnym elementem jest wykonanie w środku buforu cieplnego w postaci zbiornika o pojemności ok. 300L.

Defro to firma Polska, produkcja odbywa się w fabryce pod Kielcami, kupując ich produkty wspieramy Polską gospodarkę.

Pompa ciepła Defro jest polecana dla osób, które chcą mieć produkt z najwyższej półki jakościowo, dla których nie liczy się sama cena, bo koszty ich produktów są znacząco wyższe. Zyskujemy dzięki temu pompę ciepła, która jest wykonana w najwyższym standardzie, z komponentów najlepszych producentów, wszystkie elementy są doskonale dopasowane. Jej sama wielkość świadczy o tym, że jest to dobry produkt, waga 240 kg !!! Dla osób, które decydują się na ten wydatek dodatkowo zyskują świetny wygląd urządzenia które zdecydowanie różni się od klasycznych białych pudełek które widać obok niektórych domów. Sam sterownik posiada nowoczesne wzornictwo i wygląda na prawdziwy produkt nowoczesnej technologii.

Podsumowując powietrzne pompy ciepła Defro są znakomitym produktem pod kątem technicznym i estetycznym, jednak ich cena jest wysoka.

pompa ciepła defro